Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat


Webové stránky
Zaměření internetových stránek
E-shopyFiremní stránky
Spolupráce od roku: 2015
odkaz:

CRnet, s.r.o.

kancelář:
Skuherského 45
370 01 České Budějovice

tel: +420733 663 090
mail: michal@crnet.cz
web: www.crnet.cz


Velkoobchod Vítovec

Velkoobchod kancelářskými a hygienickými potřebami České Budějovice


Chtěl bych Vám i Vašemu týmu velice poděkovat za uskutečnění snu naší firmy a to je mít vlastní e-shop. Váš redakční systém je skvělý, přehledný a velmi variabilní s možností doplňování různých funkcí, které náš e-shop potřebuje.
jednatel firmy Velkoobchod Vítovec, s.r.o.
celá reference

Aktuality

Modul aktuality primárně slouží ke sdělování právě aktuálních informací s možností propojení s jednotlivými částmi stránek či odkazy na externí zdroje. Při zadávání lze použít automatický ořez ilustračních fotografií. Veškeré záznamy lze jednoduše opatřit jazykovými variantami.
Aktuality

Formuláře

Díky tomuto modulu můžete na stránky vkládat různé formuláře. Ty můžou sloužit k rychlému kontaktování, pro kalkulaci ceny nebo i nezávazné objednávky a mnoho dalšího.
Formuláře

Dokumenty

Snadná správa a přehled dokumentů na jednom místě v administraci s možností snadného vložení do stránky.
Dokumenty

Spolupracujeme

Možnost přidání sponzorů do kategorií jako jsou generální partneři, hlavní partneři, mediální partneři, odkazy apod. Snadné přidání a editace parnerů pro wáš web.
Spolupracujeme

E-shop

Modul e-shop je s možností zcela individuálního přizpůsobení a nastavení. Vývojový team připravuje e-shop dle požadavků klienta s důrazem na jeho specifické potřeby.
E-shop

Líbí se Vám tato stránka? Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět v co nejbližším možném termínu.