Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat


Webové stránky
Zaměření internetových stránek
Neziskové organizace
zadavatel:
Svaz záchranných brigád kynologů ČR
Spolupráce od roku: 2000
odkaz:

CRnet, s.r.o.

kancelář:
Skuherského 45
370 01 České Budějovice

tel: +420733 663 090
mail: michal@crnet.cz
web: www.crnet.cz


Svaz záchranných brigád kynologů ČR

Svaz záchranných brigád kynologů České republiky (SZBK ČR) je občanským sdružením registrovaným u ministerstva vnitra jako nejpočetnější organizace v České republice zabývající se výcvikem záchranných psů.


Skvěle zpracované stránky předběhly např. ČKS o pěkných pár let. Máme naprosto jedinečně zpracovány závody, zkoušky a další akce, včetně automatického vytváření veškeré dokumentace.
Prezident SZBK ČR, z.s.
celá reference

Aktuality

Modul aktuality primárně slouží ke sdělování právě aktuálních informací s možností propojení s jednotlivými částmi stránek či odkazy na externí zdroje. Při zadávání lze použít automatický ořez ilustračních fotografií. Veškeré záznamy lze jednoduše opatřit jazykovými variantami.
Aktuality

Kalendář akcí

Přehledný kalendář pořádaných akcí jehož cílem je snadné a rychlé informování návštěvníků o různých kulturních či sportovních akcích, školeních apod. je členěný podle kategorií a místa konání.
Kalendář akcí

Fotogalerie

Modul fotografie umožňuje snadné vkládání a spravování internetových galerií.
Fotogalerie

Formuláře

Díky tomuto modulu můžete na stránky vkládat různé formuláře. Ty můžou sloužit k rychlému kontaktování, pro kalkulaci ceny nebo i nezávazné objednávky a mnoho dalšího.
Formuláře

Modul články

Modul slouží ke snadnému přidávání informativních článků. Jednoduše lze přiřadit seznam rubrik ve kterých se má článek zobrazovat, přidat autora článku a další potřebné funkce ke správnému fungování tohoto modulu.
Články

Dokumenty

Snadná správa a přehled dokumentů na jednom místě v administraci s možností snadného vložení do stránky.
Dokumenty

Líbí se Vám tato stránka? Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět v co nejbližším možném termínu.