Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat

Michaela Čermáková

předsedkyně klubu
Plně využíváme i dalších možností, které nám systém umožňuje, jako je například přihlášení na veškeré klubové akce nebo online výsledky z klubových výstav. Velikým přínosem je pro nás i automatická tvorba výstavních a povýstavních  katalogů.
Michaela Čermáková

Pan Michal Svoboda pro náš spolek chovatelů a majitelů psů Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska přetvořil zastaralé webové stránky s přihlédnutím k našim přáním a potřebám, což se jeho firmě CRnet povedlo skvěle. Stránky byly tzv. ušity na míru tak, aby se v nich snadno orientoval každý, kdo na ně zavítá. Práce s jednotlivými profily členů klubu jsou velmi intuitivní záležitost, navíc se každý podle viditelného kreditu dozví, kolik a za co má eventuálně zaplatit nebo zda mu nějaké finance na účtu ještě zbývají. I to považujeme za velmi výhodné.

Plně využíváme i dalších možností, které nám systém umožňuje, jako je například přihlášení na veškeré klubové akce nebo online výsledky z klubových výstav.

Velikým přínosem je pro nás i automatická tvorba výstavních a povýstavních katalogů.

Krom běžných webových stránek nám firma CRnet zajišťuje i celý výstavní servis, což je tisk katalogů, diplomů, startovních čísel a každým rokem tisk exkluzivní klubové Ročenky.

Na stránkách www.cavalierclub.cz je v databázi téměř 6000 psů a fen, kteří tvoří základní platformu pro smysluplné chovatelské plány. Najdete zde nejen současné jedince, ale i plemeníky a chovné feny z minulého století, kteří se při sestavování rodičovských párů podílejí na genetice plánovaných štěňat. To je naprosto nadstandardní servis, který pro naše chovatele stránky umožňují. Navíc zde zájemci naleznou i seznam veterinárních lékařů specialistů, databázi chovatelských stanic, spoustu informací pro začínající chovatele a mnoho dalších důležitých věcí. Tento přehled zde uvádíme především proto, abychom zdůraznili, jak robustní, ale přitom variabilní stránky pro nás pan Svoboda spravuje. Na závěr našeho hodnocení bychom chtěli zdůraznit i pečlivě prováděný servis, který ke stránkám CRnet poskytuje. Nejrůznější námi požadované úpravy, většinou "okamžitě nebo ihned", změny, rozšíření možností nebo jiné požadavky jsou v
rozumné době zhotoveny vždy v nejvyšší kvalitě.

Jsme s panem Svobodou a jeho firmou maximálně spokojeni.

Za Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska
Michaela Čermáková, předsedkyně klubu